top responsive web design software download

Yaprak Ürün Satış Sayfası Nedir?

Yaprak ürün satış sayfası; birden fazla e-ticaret sitesinin ve içerisinde yer alan ürün yelpazesinin tek bir site üzerinden satılması demektedir. Bu doğrultuda hizmet veren Novua Dış Ticaret firmamız da bu şekilde yaprak ürün satış sayfası üzerinden birçok ürün satmaktadır. 2006 Temmuz’unda hizmete başlayan o dönemki adıyla Velox Grup olarak hizmetlerini yürütmekteydi. Daha sonra bugünkü adı olan Novua Dış Ticaret adını aldı ve tek yapraklı ürün satış sistemleri üzerine 2 adet web site sayfasını işleterek e-ticaret hizmeti sunmaya devam etti. Distribütör olarak faaliyet göstermekte olan firmalardan ürün alım ve satımı yapan firmamız; gerek vizyonu, gerekse de misyonuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

 

Bugüne kadar 200’ü aşkın kalem ürünün satışını gerçekleştirmiş olan Novua Dış Ticaret; halen faaliyetlerine devam etmekte ve 14 adet yaprak ürün satış sayfasıyla bu alanda bir rekora da imza atmış bulunmaktadır. Gerek hizmet politikası, gerekse de geniş ürün yelpazesi sayesinde ciddi bir kesim tarafından dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan kurumsal şirketimiz her zaman için kendisini geliştirmeyi ve yenilemeyi de bilmiştir. Bu sayede günümüz koşullarına da en iyi şekilde ayak uydurmayı başaran Novua Dış Ticaret; bazı markalarda distribütörlük ve ithalata yönelik işler yapmaya da başlamıştır. 14 adet yaprak ürün satış sayfası ve 3 tane de e-ticaret sitesiyle Sporcu besinleri ve hediyelik eşya ticaretine devam etmektedir. Sporcu besinleri üzerine faaliyet gösteren yaprak ürün satış sayfaları ve e-ticaret siteleri; Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış ve satışına izin verilmiş olan gıda takviyelerini kapsamaktadır. Bu sayede insan sağlığını tehdit edici hiçbir öge bulunmamaktadır.

 

Yaprak ürün satış sayfasında yer alan geniş ürün yelpazesi sayesinde e-ticaret olayına farklı bir boyut kazandırmayı başarmış olan Novua Dış Ticaret; alım-satım konusunda ciddi bir satış politikası izlemektedir. Hem üye olmadan, hem de ürünün ödemesini tek bir sayfada yapabileceğiniz bu sayede uğraşmak ve beklemek zorunda kalmayacağınız yaprak ürün satış sayfalarımız sayesinde hiçbir zorluk çekmemiş olacaksınız.