easy responsive site creator software

Vizyon Misyon

Misyon olarak her şeyden önce müşteri memnuniyetini amaç edinmiş olan firmamız; bu yüzden sektörün ileri gelenleri arasına adını yazdırmayı da başarmıştır.....

Vizyonumuz

 

2006 yılından bu yana e-ticaret sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; aynı zamanda sürdürdüğü birtakım faaliyetler ve yeni yeni projelerle kendisini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. En kaliteli ve en güvenilir sistemi bünyesinde barındıran Novua Dış Ticaret; kurulduğu günden bu yana yaklaşık 9 senelik hizmet mazisinde hiçbir sorun ve problemle karşı karşıya kalmamıştır. Birçok ünlü markanın ve firmanın yok olduğu günümüzde firmamızın ayakta kalabilmesinin yegane unsurlarından bir tanesi; günümüz koşullarına ve modern yaşantısına ayak uydurmayı başarmış olmasıdır. Sürekli olarak yeniliklere açık olan ve en son teknolojileri de yakından takip eden firmamız; bu sayede onca büyük firmanın yok olduğu şu dönemde dimdik ayakta kalmayı başarmıştır. Eski adıyla Velox Grup, yeni adıyla Novua Dış Ticaret olarak hizmet veren firmamız; 14 adet yaprak ürün satış sayfası, 2 adet e-ticaret sitesi ve bunun yanı sıra hizmet sektörünün farklı alanlarında sunduğu başarılı çalışmalar ve faaliyetlerle ön plana çıkmaktadır. Reklamcılık alanında da başarılı çalışmalara imza atmayı başarmış olan firmamız; faaliyetlerini bu alanda da sürdürmekte, oluşturduğu yayın ağıyla hatırı sayılır bir kitleye ulaşmaktadır. Her zaman için bu strateji ve doğrultuda ilerleyen firmamız; çalışmalarını da bunun bilincinde olarak sürdürmektedir.

 

Vizyonunu her zaman geniş tutan Novua Dış Ticaret; global dünya yaşamında büyümeyi ve kendisini geliştirmeyi de başarmıştır. Bu yüzden internet sektörünün hizmet alanında ileri gelen firmalar arasına adını yazdırmıştır. Bünyesinde yer verdiği yaprak ürün satış sayfaları, e-ticaret siteleri ve reklamcılık ağıyla sektörün önde gelen firmalarından birisidir. Müşterilerine kaliteyi ve güveni bir arada sunan, bunu büyük bir titizlilikle gerçekleştiren ve her şeyden önce yasal prosedürlere bağlı kalan Novua Dış Ticaret; bu sektörde hiçbir zaman geri planda kalmayacağını da açık bir şekilde gözler önüne sermektedir.

Misyonumuz

 

Müşteri odaklı çalışmalarıyla ve kalitesiyle ön plana çıkan Novua Dış Ticaret; hizmet vermeye başladığı günden bu yana hiçbir olumsuz eleştiri almamıştır. Bu konuya özellikle dikkat eden ve firmanın itibarini lekeleyecek olan hiçbir projenin altına imzasını atmamış olan Novua Dış Ticaret; online alışveriş sektöründe en fazla tercih edilen firmalar arasında kendisine yer bulmayı başarmaktadır. Satın alınacak ürünün ödemesini aynı sayfa üzerinde yapabilme fırsatını müşterilerini tanıyan firmamız; bu sayede ciddi bir kolaylık teşkil etmektedir. Bunun yanı sıra SSL sertifikalarıyla güvenilir bir online alışveriş ortamını insanlara sunmaktadır. Misyon olarak her şeyden önce müşteri memnuniyetini amaç edinmiş olan firmamız; bu yüzden sektörün ileri gelenleri arasına adını yazdırmayı da başarmıştır. Kalitesini konuşturan ve bunun yanında güvenilir bir ortam sunan Novua Dış Ticaret’le siz de emin ellerde olacaksınız. Online alışveriş esnasında hiçbir sorunla karşı karşıya kalmayacaksınız ve pratik bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştireceksiniz. Müşterilerine her gün yeni bir hizmet parolasıyla bu hizmeti veren firmamız; proje konusunda son derece hassas davranmakta ve yapacağı hizmeti hiçbir zaman aceleye getirmemektedir. Bu sayede yapacağı hizmetin kalitesini ve bu hizmette izleyeceği adımları da daha en başından belirleyerek bir yol izlemektedir.

 

Tek yapraklı ürün satış sayfaları ve e-ticaret siteleriyle dikkat çeken Novua Dış Ticaret; sektörün reklamcılık alanında ortaya koyduğu yeni projeleriyle de ön plana çıkmaktadır. Yeniliklere açık olan ve sürekli olarak kendisini geliştiren firmamız; müşterilerine daha kaliteli ve daha güvenilir bir şekilde hizmet verebilmek adına kurumsal yapısından hiçbir zaman ödün vermemektedir.