top html web page maker software download

Hakkımızda

Sadece Yaprak Satış Siteleri Değil , Bir çok alan ve platformda satış ve hizmet veriyoruz.

Bizi Birde Buradan Okuyun

By John Smith posted July 20, 2012

 

2006 yılından beri tek yapraklı ürün satış sistemleri üzerine hizmet veren ve birden fazla e-ticaret sitesiyle piyasaya damga vurmayı başarmış olan Novua Türkiye; Novua Dış Ticaret adıyla sizlere hizmet veriyor. Satın alacağınız ürünün ödemesini aynı anda, aynı sayfa üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bir sistemi sizlere sunan ve bu sayede de satın alacağınız ürünün ödemesinde sizleri uğraştırmayan Novua Türkiye; SSL güvencesiyle de hiçbir sorunu sizlere yaşatmıyor. SSL güvencesi sayesinde güvenilir bir ortamda sizleri online alışverişle karşı karşıya bırakan firmamız; eski adıyla Velox Grup olarak faaliyetlerini sürdürmekteydi. Daha sonra isim değişikliğine giden firmamız; daha çok akılda kalıcı ve göze hoş gelen bir isimle, Novua Dış Ticaret adıyla faaliyetlerini gerçekleştirmeye devam etti. Ürün alım ve satımlarında özellikle piyasada yer alan büyük markalarda distribütörlük ve ithalat hizmeti veren firmamız; gerek vizyonu, gerekse de misyonuyla e-ticaret sistemine yeni bir boyut kazandırmayı başarmıştır. Bugüne kadar yapmış olduğu faaliyetlerle internet sektöründe yaprak ürün satış sistemi ve e-ticaret siteleri arasında 1 numaraya oturmayı başaran firmamız; 14 adet yaprak ürün satış sitesi ve 2 adet de e-ticaret sitesiyle birçok ürünün satışını yapmaktadır.

 

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylı olan sporcu besinlerini ve gıda takviyelerini satışa sunan Novua Dış Ticaret; aynı zamanda hediyelik eşya ve daha birçok farklı ürünle e-ticaret alanına damga vurmayı başarmıştır. Sağlam ve dayanıklı ürünlerin yanı sıra; güvenilir gıda takviyelerini online alışverişte satışa sunan firmamız, uygun fiyat garantisiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Yaptığı hizmetlerin yanı sıra yeni yeni projeler yürütmeyi de ihmal etmeyen Novua Dış Ticaret; hizmet sektöründe ilan satış sistemleri üzerine kurduğu 3 farklı projeyle de ön plana çıkmaktadır. Novua Dış Ticaret Sosyal Medya Reklamcılığı’yla ilgili de bazı çalışmalar sürdürmektedir. Farklı farklı alanlarda ortaya koyduğu başarılı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firmamız; hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyeti politikasını da hiçbir zaman için göz ardı etmemektedir. Genelde dallanıp budaklanan firmaların yok olmaysa yüz tuttuğu günümüzde firmamız hiçbir zaman için projelerinde bir aksaklık yaşamamıştır. Aksine her bir projesiyle birlikte daha da emin adımlarla bu sektörde yoluna devam etmeyi başarmıştır. Hizmet sektörüne damga vuracak işlere imza atmış olan ve her geçen gün 1 yenilik daha yaparak internetin hizmet sektöründe 1 numaraya doğru emin adımlarla yürüyen Novua Dış Ticaret; online alışverişin güvenilir olduğu ender platformlar arasında da yer alıyor. SSL güvencesiyle hiçbir sorunu sizlere yaşatmayan firmamız; bu sayede dolandırıcılık ya da sahtekarlığa karşı da sizleri daha en başından korumuş oluyor. Hiçbir zaman için tehlike ya da sorunla karşılaşmayacağınız firmamız sayesinde her zaman güvende olacaksınız. SSL sertifikaları sayesinde alışveriş yaparken problem yaşamayacaksınız. Firmamız üzerinden vereceğiniz siparişler en kısa sürede, güvenilir bir şekilde ilgili adrese ulaştırılacaktır. Kapıda ödeme kolaylığını da sizlere veren firmamız sayesinde kartla alışveriş yapma derdinden de kurtulacaksınız.

 

Firmamızın izlediği vizyon ve misyon gereği yaptığı bütün çalışmalar kontrolden geçirilmektedir. Profesyonel ve deneyimli kadromuzla yaptığımız bu hizmette verilen bütün siparişler ve yapılan görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede olası sorunlarda ortaya çıkan problem de daha kolay bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Zaten yaprak ürün satış sayfaları sayesinde sizleri uğraştırmayan ve satın almak istediğiniz ürünün ödemesini aynı sayfa üzerine yapabilme fırsatı veren firmamız sayesinde kolay online alışverişler karşılaşacaksınız; bir de bunun üzerine kayıt sistemi sayesinde güvenliğiniz her zaman had safhada olmuş olacak.